niedziela, 12 sierpnia 2012

Pary :) Cz. 1 ♥

Hej xD
Dziś notka o parach , Zrobie je w kilku notkach :) Dziś 3 pary :


FabinaFabina - składa się z Niny Martin i Fabiana Ruttera . W 1 sezonie byli tylko przyjaciółmi , od początku byli w sobie zakochani ♥ Już w finale 1 sezonu na bal poszli jako para . W 2 sezonie , już tak dobrze im się nie układało oczywiście przez JOY !! Która ma tylko jeden cel odzyskać Fabiana! Jednak on na początku tego nie dostrzegał , przez co Nina cierpiała :( Jednak w końcu się opamiętał i chciał powiedzieć Joy , że niechce z nią być bo kocha Nine . Ale zawsze kiedy chciał jej to powiedzieć panikował i skończyło się na tym , że są gdzieś umówieni . Fabian dostał rade od Amber : 'Nigdy nie mów jej tak, uwaga teraz robi sie trudniej nie mów jej też nie ' . Czy on jej kiedyś powie że nic do niej nie czuje , i czy ona wkońcu sobie ODPUŚCI???
Mickber
Mickber - składa się z Amber Millington i Micka Campbella .  Którzy na początku 1 sezonu byli parą , jednak nie trwało to długo ............. . Wszystko waczęło sie gdy Mick poprosił Mare Jaffray o nauke ( pomoc w zadaniu) , pewnie gdyby byla to zwykła pomoc byli by razem . Mara zakochała się z Micku , i coraz więcej czasu spędzali razem , niedość , ze uczyli się razem wieczorem , to spotykali sie też rano . Niedziwie się Amber , że miała tego dość. Mick nie wierzył iz Amber jest zazdrosna o Mare :(  Sytułacja stała sie bardziej napięta kiedy to Mick , dał taką samą brazoletkę Ambi i Marze!!
( To był straszny błąd) . Po tym wydarzeniu , Ams nie chciała już mieszkać z Marą więc zamieniła sie z Patricią . Patricia zamieszkała z Mara , a Ams z Niną ♥ Amber będąc zazdrosna o czas spędzony z Mara podczas grania sztuki 'Romeo i Julia' pocałowała Alfiego !!!!! Następnie Para pogodziła się , umówili się też na piknik ( który był pomysłem Ams) , niestety Amber zapomniała o pikniku , ten czas spędziła z Niną i Fabianem prubując rozszyfrować wałki Sary.  Kiedy Mick czekał na nią z piknikiem :/  Kiedy Mick zobaczył Amber natychmiast z nią zerwał :( Pozostali jednak przyjaciółmi . Po czym Mick związał się z Marą :(  Jara                                                                                                                                                                               
Jara - składa się z   Mary Jaffray i Jeroma Clarka . Jerome od początku kochał sie w Marze .  Ale ona była zbyt zajęta Mickiem żeby go dostrzec , niby byli przyjaciółmi , ale jakoś żadko ich razem widziano . W 2 sezonie , kiedy Mick wyjechał do Australi , mieli lepszy kontakt: Mara pomagała dla Jeroma odnaleźdź ojca , i to ich bardzo zbliżyło .... tak pod koniec 2 sezonu byli już razem .
Tak naprawde mojim zdaniem  to oni niezbyt do siebie pasują !!!!!!!!!!!!!!!        

2 komentarze = nowa notka
Bay,
Amber ♥

4 komentarze:

 1. Świetna notka♥
  Ps: Ja też myśle , że Jara do siebie nie pasuje!!!!!!!!1

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja sądzę, że bardzo, ale nawet jeśli mieli by się rozstać to lepiej niech nie wraca do Micka, bo sportowiec i mózgowiec. Może to dlatego, że go nie lubię nie chce żeby byli razem, ale jak Mick taki jest sam bo z Amber zerwał, a Mara z nim dla jego dobra, to mi go troszkę szkoda.

  OdpowiedzUsuń
 3. Spoko notka :) Ja niechcem żeby Jerome był z Marą :) Niedośćże wziała Micka to jeszcze Jeromusia :(

  OdpowiedzUsuń