środa, 15 sierpnia 2012

Pary , cz. 3 ♥


Hej xD"
Dzisiejsza notka będzie o wiele dłuższa :) Dziś oczywiście pary♥

                                                                  JamberJamber - składa się z Amber Millington i Jeroma Clarka. Którzy są tylko przyjaciółmi , jednak w obu sezonach można było zobaczyć 'ala romantyczne ' sytułacje . Nawet gdyby byli razem Alfie i Mara nie dopuścili by do tego . On wyciął Ams sporo numerów , np. ryba w łóżku , kasowanie plików z MP3, kradzież sukienki i wiele innych . A pamiętacie tamten 'intcydent' kiedy Amber usiadła na kolana dla Jeroma ? Moim zdaniem to było słodkie !!! A i pamiętacie jak Ams pomagała dla Jeroma w ping ponga?  Tą pare lubie najbardziej ♥ A wy lubicie tą pare??


Amfie

Amfie - składa się z Amber Millington i Alfiego Lewisa . Alfie w 1 sezonie po pocałunku z nią chciał z nią chodzić . W finale 1 sezonu na bal poszli razem . Gdy Alfred 'byl umierający' Amber zgodziła się że będzie jego dziewczyną ......... w 2 sezonie on zaczyna się o to upominać , jednak ona postawiła sprawe jasno miał on spełnić 3 warunki: 1. prezenty , 2. okładka , 3 samochód :) Po spełnieniu tych warunków zaczeli chodzić. ...... Alfie ma już dość Ams i czy w końcu zerwą ?
Ok , na dziś to tyle :(

1 koment = nowa notka

Bay,
Amber

2 komentarze:

  1. Super notka! A i jeszcze pytanie do tego listu jak pisałaś swój adres to napisałaś swoje imię po angielsku ?

    OdpowiedzUsuń
  2. napisałam po polsku , jak piszesz na tłumaczu google to uważaj bo to imię zmienia na angielskie np. Aleksandra - Alexandra . Tak samo adres :)

    OdpowiedzUsuń